Pozycjoner stron

Tworzeniem i pozycjonowaniem stron internetowych zajmujemy się od kilku lat działając w różnych firmach i jako freelancerzy. Wykonaliśmy kilkadziesiąt projektów stron www.
Przez ten czas wyrobiliśmy również swoje skuteczne metody pozycjonowania, które pozwalają nam wynieść strony internetowe naszych klientów na wysokie pozycje. Pod marką specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron dla firm lokalnych z województwa lubelskiego, ale nie straszne są nam oczywiście zlecenia z innych zakątków kraju. Nigdy nie porywamy się na zlecenia, których nie jesteśmy w stanie wykonać i bez wstydu potrafimy o tym powiedzieć, oszczędzając nerwów w przyszłości.
Jesteśmy legalnie działającą firmą, dzięki czemu na wszystkie usługi wystawiona zostaje faktura, a Ty masz pewność że przyłożymy się należycie do powierzonego zadania.
Większość zleceń wykonujemy zdalnie za pośrednictwem telefonu i poczty email. Jeśli jednak chciałbyś umówić się na spotkanie – oczywiście jest to możliwe. Siedziba firmy mieści się w Łęcznej, która jest idealną bazą wypadową do klientów z Lublina, Chełma, Lubartowa i Zamościa. Zachęcamy do kontaktu!

Możemy wykonać dla Ciebie:

  • Projektowanie stron internetowych,
  • Wdrożenia stron internetowych na CMS WordPress,
  • Projektowanie szablonów stron WordPress,
  • Pozycjonowanie stron,
  • Pisanie artykułów na strony internetowe, blogi, teksty reklamowe, katalogi i opisy produktów,
  • Grafikę użytkową i reklamową, skład gazet, gazetki, foldery i katalogi reklamowe,

Zapytaj o wycenę pozycjonowania