Facebook Instagram

Prowadzenie profili
w Social Media

Social Media, to nieodłoczny element naszego życia, który stał się częścią ogólnoświatowej kultury i jedną z podstaw komunikacji międzyludzkiej. Część ludzi, nie wyobraża sobie dnia bez Facebooka, Instagrama, czy innych portali społecznościowych.

W pixUp zajmiemy się prowadzeniem profilu Twojej firmy na Facebook lub Instagram. Zbudujemy lojalną społeczność i przygotujemy dla niej atrakcyjne treści content marketingowe. Jeśli chcesz, poprowadzimy konkursy i płatne kampanie reklamowe w tych mediach.

Dzięki naszym działaniom zgromadzisz wokół swojego biznesu sieć potencjalnych i stałych klientów z którymi będziemy utrzymywać stałe relacje. Poinformujemy ich też o aktualnych wydarzeniach z życia firmy i promocjach, które przygotowujesz. Wszystko po to, aby nakręcić sprzedaż.

Dla kogo profile w Social Media?

Przyjęło się, że profil na Facebooku tzw. Fan Page powinna posiadać każda firma. Social Media, pozwolą jednak najlepiej wykorzystać swój potencjał w przypadku takich branż jak kosmetyka, moda, meble, aranżacje wnętrz, fotografia, wideo, motoryzacja itp. Jednym słowem tam, gdzie w największym stopniu możemy trafić do klienta obrazem (np. zdjęcie nowej fryzury klientki, która przed chwilą opuściła salon fryzjerski)

Nie oznacza to jednak, że w innych branżach FB będzie mniej skuteczny! Dobrze przygotowany Content zainteresuje bowiem szeroką grupę klientów, jednak będzie to nie co trudniejsze i o ile nie jesteś fotografem ślubnym - same zdjęcia mogą już nie wystarczyć.

W pixUp - kompleksowo poprowadzimy Twój FanPage dbając przy tym o atrakcyjne treści! Pamiętaj też, że Twoja strona na Facebooku może świetnie uzupełniać się ze stroną internetową, z której w żadnym wypadku nie radzimy Ci rezygnować!

Social Media - prowadzenie profilu na facebook FanPage

W pixUp prowadzimy profile Facebook i Instagram w ramach czego przygotujemy:

  • Budowanie i urzymanie relacji z fanami
  • Profesjonalne zdjęcia
  • Profesjonalne treści
  • Konkursy
  • Płatna promocja

 Cennik:

Prowadzenie Fan Page na Facebooku - cena ustalana jest indywidualnie w zależności od zakresu i nakładów pracy. Zachęcamy do kontaktu.