POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH

Zajmij najlepszą
pozycję

Pozycjonowanie stron, to poprawa pozycji i widoczności strony internetowej w wyszukiwarce Google.
Dzięki pozycjonowaniu strony, każdego dnia odwiedza Cię jeszcze większa ilość osób,
które jak kowal przekuwasz w swoich zadowolonych klientów.

Zapraszamy do współpracy głównie firmy z woj. lubelskiego w szczególności z okolic miast: Lublin, Łęczna, Puławy i Chełm.

KONTAKT I WYCENA

Pozycjonownie strony internetowej - lokalne SEO woj. lubelskie

Kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych, które realnie zwiększy widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google! Oferujemy pozycjonowanie witryny "szeroko" - na wiele fraz kluczowych również z tzw. długiego ogona. Pozycjonujemy głównie lokalne firmy z Lublina, Łęcznej i Lubartowa jednak jesteśmy otwarci na współpracę zdalną z przedsiębiorcami z całego kraju. Zapraszamy również do pozycjonowania sklepów internetowych!

Pozycjonowanie stron - jak to robimy?

Ciekawa treść, optymalizacja, poprawa działania kodu html/php/css, linkowanie i stała rozbudowa strony www, to klucz do wysokich pozycji oraz pozyskania wartościowego ruchu.

Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązania promocyjne Twojej strony internetowej lub sklepu. Wyciągniemy z Twojej strony www znacznie więcej! Zapraszamy!

Wycena pozycjonowania
Pozycjonowanie stron internetowych Lublin

Audyt SEO, UX

Sprawdzimy i poprawimy stronę pod kątem pozycjonowania w Google i użyteczności dla klienta.

Optymalizacja SEO

Wdrożymy zalecenia optymalizując stronę pod kątem wyszukiwań i słów kluczowych.

Szybkość działania

Zwiększymy szybkość ładowania strony poprawiając błędy w kodzie witryny.

Linkowanie strony

Wykonamy linkowanie z zaplecz własnych, katalogów, for i publikacji gościnnych.

Teksty pozycjonujące

Napiszemy odpowiednie teksty zoptymalizowane pod kątem wyszukiwań klientów.

Raportowanie

Prześlemy Ci raport z aktualnego postępu prac - pozycji witryny i ogólnej widoczności.

Bezpieczeństwo

Zabezpieczymy Twoją stronę internetową certyfikatem SSL, zaktualizujemy i odwirusujemy.

Statystyki

Podpinamy strony www pod Google Analytics i Search Console do których masz pełny dostęp.

Dlaczego warto zlecić nam pozycjonowanie strony internetowej?

Pozycjonowanie stron wykonujemy dbając o jak najlepszy rezultat. Zależy nam szybkich i długofalowych efektach co stanowi świetny fundament dla naszej stałej parnerskiej współpracy. Możesz liczyć na 100% zaangażowania.

Pozycjonowanie bez niejasnych umów, kar i długich okresów wypowiedzenia umowy. Postaw na partnerską współpracę!


Strategia

Zaproponujemy optymalne rozwiązania, adekwatne do budżetu jakim dysponujesz na pozycjonowanie strony.Optymalizacja

Przejmiemy opiekę nad stroną www. Będziemy ją na bieżąco optymalizować pod kątem SEO.Monitorowanie

Monitorujemy pozycje Twoich fraz i reagujemy na zmiany zachodzące w wyszukiwarce.Analiza

Obserwujemy, analizujemy i wyciągamy wnioski, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych, realnie zwiększające ruch na stronie

KONTAKT

Pozycjonowanie stron na wiele haseł

Pozycjonowanie, to złożony proces na który składa się wiele czynników. Z założenia Twoja strona internetowa powinna być widoczna na kluczowe dla Twojego biznesu frazy w czołówce wyników wyszukiwarki. Tylko w ten sposób możesz przyciągnąć wartościowy ruch przekładający się na wzrost ilości zamówień.


Ważne jest jednak, aby stale zwiększać widoczność witryny w Google. Uwierz, że w wielu przypadkach dwa, trzy albo pięć słów kluczowych o których myślisz, to zbyt mało, aby realnie wpłynąć na zwiększenie zainteresowania ofertą firmy.

Co powiesz więc, na zwiększenie widoczności dziesiesiątek, jeśli nie setek wartościowych słów kluczowych po których klienci będą wchodzić na Twoją stronę? Możemy zwiększyć liczbę wejść nawet o kilkaset procent!


Zadzwoń do nas lub napisz i zapytaj jaka będzie cena za kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej.

Pozycjonowanie strony lokalnej firmy z Lublina - lokalne seo

28 słów kluczowych w top-10 i 54 słowa widoczne w top-50. Dla lokalnego gabinetu stomatologii z Lublina, to wystarczający wynik, aby generować ruch w wysokości 300-350 wejść na stronę miesiecznie, a to jeszcze nie koniec wzrostów. Osiągnięte wyniki pozwoliły ponad czterokrotnie zwiększyć zainteresowanie ofertą gabinetu. Pierwsze efekty były odczuwalne już po trzech miesiącach od rozpoczęcia pozycjonowania. Wykres wygenerowany w semstorm.pl

Pozycjonowanie stron internetowych Lublin cennik. Wykresy pozycjonowania semstorm. Skuteczne seo

Pozycjonowanie sklepu internetowego

32 słowa kluczowe w top-10 i 1084 słowa widoczne w top-50. Jak na e-commerce te liczby nie zaskakują, ale już po trzech miesiącach od rozpoczęcia pozycjonowania - mały, stosunkowo nowy i nie sprzedający do tej pory sklep internetowy zaczął generować przyzwoitą rentowność, pokrywającą koszta. Co ciekawe e-sklep przenieśliśmy z platformy Shoper na WooCommerce (w grudniu 2018), budując strukturę sklepu zgodnie ze sztuką SEO. Po 6 miesiącach współpracy pozycjonowanie sklepu finansuje się samo ze złożonych zamówień, a każde dodatkowe słowo lądujące w top-10 zwiększa przychody właściciela o kilka procent. Liczymy, że w przyjętym budżecie 1000zł/mc do końca roku - uda się wprowadzić do Top-10 około 10-20% dodatkowych słów obecnych dziś w top-50. Przypadek pokazuje jak ważna jest prawidłowa budowa fundamentów, struktury i katalogu produktów sklepu. Wykres wygenerowany w semstorm.pl

Pozycjonowanie sklepów internetowych cennik. Wykresy pozycjonowania semstorm. Skuteczna agencja seo

Daj się znaleźć
- skuteczne pozycjonowanie stron!

Każdego dnia setki osób wyszukuje produktów i usług w internecie.
Pozycjonowanie stron internetowych sprawi, że w końcu trafią również na Twoją ofertę.
Pomożemy Ci osiągnąć sukces nawet jeśli masz firmę w małej miejscowości! Zapraszamy do współpracy firmy z Lublina i okolic!

Opinie klientów

Agencja seo pixup Opinie klientów

80% NASZYCH KLIENTÓW POCHODZI Z POLECENIA, TO NAJLEPSZA REKOMENDACJA

Stawiamy na najwyższą jakość współpracy, dzięki czemu nasi klienci chętnie polecają nas swoim znajomym.

Współpracowałem już z wieloma firmami, ale nigdzie nie osiągnąłem takiego efektu w pozycjonowaniu strony jak w pixUp.

Kamil, Eco-Service

Skorzystałam z oferty Artura i jestem zadowolona ze współpracy. Dzięki dobrej promocji mojej strony www zyskałam wiele nowych klientek.

Izabela, Salon Fryzjerski Iza

W ciągu niespełna roku ruch na mojej stronie internetowej wzrósł o blisko 800% ! Za tym wzrosła liczba zapytań.

Radosław, R-Bud

Co to jest pozycjonowanie stron?

Pozycjonowanie stron internetowych, to wszelkie działania zarówno po stronie samej witryny (optymalizacja seo) jak i działania poza nią mające wpłynąć pozycję strony w wynikach wyszkiwania.

Dzięki temu, strona www z biegiem czasu zaczyna się pojawiać na coraz wyższych miejscach wyszukiwarki Google na kluczowe z biznesowego punktu widzenia hasła. Frazy te (tzw. słowa kluczowe) odpowiadają za ogólną widoczność w sieci oraz ilość wejść Twoich potencjalnych klientów.

Dla kogo jest pozycjonowanie i SEO?

SEO daje w długim okresie czasu spore korzyści i może realnie wpłynąć na wzrost sprzedaży każdego przedsiębiorstwa.

Nie jest ważne, czy prowadzisz mały zakład fryzjerski, mechanikę samochodową, czy gabinet kosmetyczny. Nie ważne w jakim mieście prowadzisz swój biznes - klienci szukają Cię wszędzie! Każdego dnia, a nawet w nocy. Jeśli zajmujesz odległe miejsca w wyszukiwarce - prawdopodobnie osoby szukające rozwiązań w internecie - nigdy do Ciebie nie trafią.

Ile trwa pozycjonowanie strony?

Ile czasu zajmie pozycjonowanie? W przypadku "łatwiejszych haseł" - pierwszych efektów pozycjonowania możesz spodziewać się nawet już po pierwszych tygodniach naszej współpracy.

W przypadku konkurencyjnych słów kluczowych - efekt może być widoczny nawet dopiero po kilkunastu miesiącach. Cykliczne i przemyślane działania, rozłożone w czasie to klucz do sukcesu.

Ile kosztuje promowanie strony?

Agencja SEO pixUp, oferuje elastyczny cennik pozycjonowania. W zależności od konkurencji w Twojej branży, ilości fraz oraz zasięgu firmy tj. lokalny, krajowy, globalny - cena pozycjonowania strony rozpoczyna się u nas już od kilkuset złotych. Jest to kwota za którą w części branż z powodzeniem możesz pozycjonować małą stronę na kilka haseł dla średniej wielkości miejscowości np. Lublin, Zamość, Chełm itp.


Skontaktuj się z nami, a wspólnie zaplanujemy działania i budżet - adekwatny do Twoich możliwości i efektów, których oczekujesz.

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA
  • STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTNERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
  • WYSOKI POZIOM OBSŁUGI I KOMUNIKACJI
  • CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY
  • CELUJEMY W NAJLEPSZE EFEKTY
KONTAKT I WYCENA
Pozycjonowanie stron internetowych Lublin cennik. Wykresy pozycjonowania i mężczyzna w garniturze.

Pozycjonowanie stron internetowych

Kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej, to usługa dla firm chcących skutecznie zwiększyć ruch w witrynie nawet o kilkaset procent. Oprócz pozycjonowania kilku wybranych haseł głównych - "dopalamy" całą stronę na dziesiątki, a czasem setki fraz po których można znaleźć Twoją firmę w sieci. Model ten, obejmuje m.in działania content marketingowe w ramach których, wzbogacimy stronę o: artykuły poradnikowe opisy usług i produktów, treści typowo blogowe, zdjęcia i grafiki.

Będziemy sprawować stałą opiekę merytoryczną nad stroną - dodawać, redagować i optymalizować nowe treści którymi zainteresujemy Twoich klientów. Pozycjonowanie strony, musi opierać się również na działaniach podjętych na zewnątrz serwisu. Tym samym ważne jest pozyskanie i utrzymanie linków prowadzących do Twojej domeny. Skąd pochodzą linki?

Zaplecza własne, zaplecza dedykowane Twojej domenie, artykuły sponsorowane, Wizytówki NAP, Wyselekcjonowane katalogi stron, Fora i profile.

Model kompleksowego pozycjonowania strony, przynosi najlepsze i długofalowe efekty. Pamiętając, że na pozycjonowanie popularnych fraz potrzeba nawet kilkanaście miesięcy - w stosunkowo krótkim czasie takie działanie pozwala pozyskać ruch na stronę z wielu mniej istotnych, jednak wartościowych ze sprzedażowego punktu widzenia słów kluczowych.

Wejdź na wyższy
poziom sprzedaży

Pozycjonowanie strony internetowej pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów. Pozycjonujemy lokalne firmy i sklepy internetowe.
Możesz mieć pewność, że stać Cię na taką współpracę!

KONTAKT I WYCENA

Pozycjonowanie stron internetowych Lublin i okolice

Zadzwoń lub napisz, możemy spotkać się i porozmawiać na temat współpracy na terenie takich miast jak Lublin, Łęczna, Chełm, Puławy, Zamość i Lubartów. Spotykamy się lokalnie, ale zdalnie obsłużymy firmy z dowolnego miejsca w kraju! Zapraszamy!