POZYCJONOWANIE
STRON INTERNETOWYCH

Wybierz kompleksowe pozycjonowanie stron, które realnie zwiększy widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google! Pozycjonujemy witryny "szeroko" - na wiele fraz kluczowych również z tzw. długiego ogona.

Pozycjonowanie Lublin Łęczna Chełm Lubartów

POZYCJONOWANIE

BĄDŹ DWA KROKI
PRZED KONKURENCJĄ

Wysoka pozycja nie zagwarantuje już dziś pełnego sukcesu. Ciekawy content, optymalizacja treści i stała rozbudowa strony www, to klucz do pozyskania wartościowego ruchu. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązania promocyjne.

Pozycjonowanie w google

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA

Polecenia, to główne źródło naszych klientów. Zadowolony klient jest dla nas bardzo ważny, dlatego też zawsze:

► STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
► WYSOKI POZIOM OBSŁUGI I KOMUNIKACJI
► CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY
► CELUJEMY W NAJLEPSZE EFEKTY

Pixup - pozycjonowanie stron lubelskie. Gwiazdki, ocena 5/5

Współpracowałem już z wieloma firmami, ale nigdzie nie osiągnałem takiego efektu w pozycjonowaniu jak w Pixup.
Kamil K. - ekologicznyserwis.pl

Pixup - pozycjonowanie Lublin, lubelskie. Gwiazdki, ocena 5/5

Skorzystałam z oferty Artura i jestem zadowolona ze współpracy. Dzięki dobrej promocji mojej strony zyskałam wielu zadowolonych klientów. Iza - fryzjerkrasnystaw.pl

Pozycjonowanie stron internetowych

Dwa modele współpracy

OPCJA ROZSZERZONA

KOMPLEKSOWE POZYCJONOWANIE STRONY

Kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej, to usługa dla firm chcących skutecznie zwiększyć ruch nawet o kilkaset procent. Oprócz pozycjonowania kilku wybranych haseł głównych, "dopalamy" całą witrynę na dziesiątki, a czasem setki fraz po których można znaleźć Twoją firmę.

Model ten, obejmuje m.in działania content marketingowe w ramach których, wzbogacimy stronę o:

 • artykuły poradnikowe
 • opisy usług i produktów
 • treści typowo blogowe
 • zdjęcia i grafiki

Będziemy więc sprawować stałą opiekę merytoryczną nad stroną - dodawać, redagować i optymalizować nowe treści którymi zainteresujemy Twoich klientów.

Pozycjonowanie strony, musi opierać się również na działaniach podjętych na zewntąrz serwisu. Tym samym opcja ta obejmować będzie pozyskanie i utrzymanie linków prowadzących do Twojej domeny. Skąd?

 • Zaplecza własne
 • Zaplecza dedykowane Twojej domenie
 • Artykuły sponsorowane
 • Wizytówki NAP
 • Wyselekcjonowane katalogi stron
 • Fora i profile

Model kompleksowego pozycjonowania strony, jest rozwiązaniem droższym - jednak przynosi najlepsze i najszersze efekty. Dodatkowo - pamiętając, że na wypozycjonowanie popularnych fraz potrzeba nawet kilkanaście miesięcy -  w stosunkowo krótkim czasie pozwala pozyskać ruch na stronę z wielu mniej istotnych, jednak wartościowych ze sprzedażowego punktu widzenia słów kluczowych.

OPCJA STANDARDOWA

POZYCJONOWANIE WYBRANYCH FRAZ

Pozycjonowanie strony poprzez wzmacnianie jej widoczności na wybrane słowa kluczowe, to najpopularniejsze rozwiązanie. W modelu tym, przed rozpoczęciem współpracy określamy listę haseł na które będziemy pozycjonować stronę.

W ramach działań

 • zoptymalizujemy stronę pod wybrane frazy kluczowe

W zależności od Twojego budżetu zadbamy również o linki przychodzące m.in z

 • zaplecza własne
 • zaplecza dedykowane Twojej domenie
 • artykuły sponsorowane
 • wybrane katalogi stron
 • Linki z profili i for internetowych

Pozycjonowanie wybranych fraz, w zależności od ich konkurencyjności trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. Co w przypadku "cięższych haseł" sprawi, że na zwiększenie ilości gości na stronie będzie trzeba poczekać. Może się również okazać, że wybrane frazy pomimo satysfakcjonujących ilości wyszukiwań nie generują odpowiedniego zwrotu.

Tym samym można np. skorzystać z kampanii wspierającej w reklamach Adwords, która z jednej strony pozwoli sprawdzić skuteczność dobranych haseł - z drugiej generować ruch od samego początku. Wadą tego rozwiązania jest wysoka cena reklam, przez co w wielu mocno konkurencyjnych branżach - przy niskich budżetach marketingowych mogą okazać się zbyt drogim rozwiązaniem.

Oczywiście, jeżeli Twój budżet na to pozwala - możemy rozszeżyć działania również o elementy content marketingowe (artykuły na stronie, blog, teksty sponsorowane itp.) , dzięki czemu osiągniemy jeszcze lepsze rezultaty.

 

Optymalizacja
Content Marketing

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, to wszelkie działania zarówno po stronie samej witryny (optymalizacja seo) jak i działania poza nią mające wpłynąć pozycję strony w wynikach wyszkiwania.

Dzięki temu, strona www z biegiem czasu zaczyna się pojawiać na coraz wyższych miejscach wyszukiwarki Google na kluczowe z biznesowego punktu widzenia hasła. Frazy te (tzw. słowa kluczowe) odpowiadają za ogólną widoczność w sieci oraz ilość wejść Twoich potencjalnych klientów.

Dla kogo?

SEO daje w długim okresie czasu spore korzyści i może realnie wpłynąć na wzrost sprzedaży każdego przedsiębiorstwa. Nie jest ważne, czy prowadzisz mały zakład fryzjerski, mechanikę samochodową, czy gabinet kosmetyczny. Nie ważne w jakim mieście prowadzisz swój biznes - klienci szukają Cię wszędzie! Każdego dnia, a nawet w nocy.  Jeśli zajmujesz odległe miejsca w wyszukiwarce - prawdopodobnie osoby szukające rozwiązań w internecie - nigdy do Ciebie nie trafią.

Ile czasu zajmie pozycjonowanie?

W przypadku "łatwiejszych haseł" - pierwszych efektów pozycjonowania możesz spodziewać się już po pierwszych tygodniach naszej współpracy. W przypadku konkurencyjnych słów kluczowych - efekt może być widoczny nawet dopiero po kilkunastu miesiącach. Nie powinno Ci się jednak śpieszyć!

Cykliczne, przemyślane działania, jednocześnie rozciągnięte w czasie to klucz do sukcesu.

Elastyczny cennik pozycjonowania

W zależności od konkurencji w Twojej branży, ilości fraz oraz zasięgu firmy tj. lokalny, krajowy, globalny - cena pozycjonowania strony rozpoczyna się u nas już od 399zł /mc. Jest to kwota za którą w części branż z powodzeniem możesz wypozycjonować małą stronę na kilka haseł dla średniej wielkości miejscowości (Zapomnijmy więc o Warszawie 😉 ).

Skontaktuj się z nami, a wspólnie zaplanujemy działania i budżet - adekwatny do Twoich możliwości i efektów, których oczekujesz.

Pozycjonowanie Lublin Łęczna Chełm Lubartów Puławy

W pixUp profesjonalnie i skutecznie pozycjonujemy Twoją witrynę

Pozycjonowanie Lublin Łęczna Lubartów stron www

Analiza
Strategia
Monitorowanie

ZADZWOŃ TERAZ
tel. 796 888 153

tagi: pozycjonowanie lublin, seo, optymalizacja stron