W pixUp zajmujemy się wsparciem marketingowym kierowanym do małych i średnich przedsiębiorców. Pomagamy docierać z ofertą do klientów poszukujących produktów i usług w internecie.

Marketing, często pomijany na początku działalności ze względu na ograniczone fundusze potrafi przynieść ogromne korzyści nawet dopiero startującym firmom. W końcu od lat wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu i bez niej ciężko byłoby utrzymać się na burzliwym i mocno konkurencyjnym rynku.

Marketing internetowy, stanowi szybko rozwijającą sie gałąź promocji, dający niemal nieograniczone możliwości. Prowadzone działania w wielu przypadkach mogą być przy tym stosunkowo tanie, tak więc nie obciążą zbytnio firmowego konta. Dobór odpowiedniej i optymalnej strategii i formy promocji dostosowany do posiadanego budżetu jest tu kluczowy.

Pomagamy docierać do klientów
poprzez promocję Twojej firmy w internecie

W ramach prowadzonych przez nas działań wykonujemy:

Firma z siedzibą w Łęcznej oddalonej o niespełna 25 km od miasta Lublin skupia się głównie na współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Lubartów, Chełm, Puławy, Zamość, dzięki świetnej lokalizacji - do każdej z tych miejscowości mamy sprawny i szybki dojazd, co jest gwarantem skutecznego kontaktu z lokalnym klientem.

Oczywiście nie zamykamy się na współpracę z firmami z innych rejonów kraju. Dzięki telefonom, meilom, czy skype prowadzenie nawet zaawansowanej formy współpracy na odległość jest proste i przyjemne.

Stale współpracujemy z kilkunastoma firmami, które są z nami od chwili gdy zajmowaliśmy się marketingiem i pozycjonowaniem stron jeszcze jako tzw. freelancerzy. Zadowoleni, kompleksowo obsłużeni klienci, to nasza najlepsza wizytówka, a z niektórymi firmami współpracujemy nieprzerwanie już ponad kilka lat. Jak w każdej firmie i nam zdarzają się czasem wpadki, ale zawsze stajemy na głowie, aby sytuację wyprostować z jeszcze większą korzyścią dla Twojego biznesu.

Więcej informacji możesz uzyskać w dziale nasza misja.

 

Artur Gontarz
pixUp Marketing
Właściciel

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA!

W pixUp, rośniemy razem z Twoją firmą. Każdy w pełni zadowolony klient jest dla nas na wagę złota.  Dlatego też zawsze:

► STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTNERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
► GWARANTUJEMY WYSOKI POZIOM OBSŁUGI I KOMUNIKACJI
► CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY
► CELUJEMY W NAJLEPSZE EFEKTY
► OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY