O nas

W pixUp zajmujemy się wsparciem marketingowym kierowanym do małych i średnich przedsiębiorców. Pomagamy docierać z ofertą do klientów poszukujących produktów i usług w internecie. Skupiamy się głównie na reklamie lokalnej, jednak pośród naszych klientów są również firmy działające w skali kraju.Marketing, często pomijany na początku działalności ze względu na ograniczone fundusze potrafi przynieść ogromne korzyści nawet dopiero startującym firmom. Od lat wiadomo przecież, że reklama jest dźwignią handlu i bez niej ciężko byłoby utrzymać się na burzliwym i mocno konkurencyjnym rynku.

Marketing internetowy, stanowi szybko rozwijającą się gałąź promocji firm, dający niemal nieograniczone możliwości. Prowadzone działania w wielu przypadkach mogą być przy tym stosunkowo tanie, tak więc nie obciążą zbytnio firmowego konta. Dobór odpowiedniej i optymalnej strategii i formy promocji dostosowany do posiadanego budżetu jest tu kluczowy. W pixUp stawiamy na jakość obsługi i działań – możesz być pewny, że stać Cię na taką współpracę.

Pomagamy docierać do klientów
poprzez promocję Twojej firmy w internecie

W ramach prowadzonych przez nas działań wykonujemy:

agencja interaktywna pixUp Marketing Łęczna Lublin

pixUp Marketing

Firma pixUp z siedzibą w Łęcznej oddalonej o niespełna 25 km od miasta Lublin skupia się głównie na współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Lublin, Lubartów, Chełm, Puławy, Zamość, dzięki świetnej lokalizacji geograficznej – do każdej z tych miejscowości mamy zapewniony sprawny i szybki dojazd, co jest gwarantem skutecznego kontaktu z lokalnym klientem.

Nie zamykamy się na współpracę z firmami z innych rejonów kraju. Dzięki telefonom, e-meilom, czy skype prowadzenie nawet zaawansowanej formy współpracy na odległość jest proste, przyjemne i efektywne. Co więcej pozwala to oszczędzić sporo czasu, którego część przeznaczylibyśmy na stanie w korkach.

Stale współpracujemy z kilkunastoma firmami, które są z nami od chwili gdy zajmowaliśmy się marketingiem i pozycjonowaniem stron jeszcze jako tzw. freelancerzy, a więc wolni strzelcy. Dziś budujemy silną markę, która jest chętnie polecana przez lokalnych i często znających się między sobą klientów.

Zadowoleni, kompleksowo obsłużeni klienci, to nasza najlepsza wizytówka, a z niektórymi firmami współpracujemy nieprzerwanie już ponad kilka lat. Jak w każdej firmie i nam zdarzają się czasem wpadki, ale zawsze stajemy na głowie, aby sytuację wyprostować z jeszcze większą korzyścią dla Twojego biznesu.

Więcej informacji możesz uzyskać w dziale nasza misja.

 

Artur Gontarz
pixUp Marketing
Właściciel

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA!

W pixUp, rośniemy razem z Twoją firmą. Każdy w pełni zadowolony klient jest dla nas na wagę złota.  Dlatego też zawsze:

► STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTNERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
► GWARANTUJEMY WYSOKI POZIOM OBSŁUGI I KOMUNIKACJI
► CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY
► CELUJEMY W NAJLEPSZE EFEKTY
► OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY

Zapraszamy do zapoznania się ofertą i do kontaktu firmy z całego kraju.