Kontakt:
tel. 796 888 153
email: kontakt@pixup.pl

Zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy na temat współpracy

W pixUp zajmujemy się wsparciem marketingowym kierowanym do małych i średnich przedsiębiorców. Pomagamy docierać z ofertą do klientów poszukujących produktów i usług w internecie.

Marketing, często pomijany na początku działalności ze względu na ograniczone fundusze potrafi przynieść ogromne korzyści nawet dopiero startującym firmom. W końcu od lat wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu i bez niej ciężko byłoby utrzymać się na burzliwym i mocno konkurencyjnym rynku.

Marketing internetowy, stanowi szybko rozwijającą sie gałąź promocji, dający niemal nieograniczone możliwości. Prowadzone działania w wielu przypadkach mogą być przy tym stosunkowo tanie, tak więc nie obciążą zbytnio firmowego konta. Dobór odpowiedniej i optymalnej strategii i formy promocji dostosowany do posiadanego budżetu jest tu kluczowy.

Pomagamy docierać do klientów
poprzez promocję Twojej firmy w internecie

W ramach prowadzonych przez nas działań wykonujemy:

Firma z siedzibą w Łęcznej oddalonej o niespełna 25 km od miasta Lublin skupia się głównie na współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. Lubartów, Chełm, Puławy, Zamość, dzięki świetnej lokalizacji - do każdej z tych miejscowości mamy sprawny i szybki dojazd, co jest gwarantem skutecznego kontaktu z lokalnym klientem.

Oczywiście nie zamykamy się na współpracę z firmami z innych rejonów kraju. Dzięki telefonom, meilom, czy skype prowadzenie nawet zaawansowanej formy współpracy jest czystą przyjemnością.

Stale współpracujemy z kilkunastoma firmami, które są z nami od chwili gdy zajmowaliśmy się marketingiem i pozycjonowaniem stron jeszcze jako tzw. freelancerzy. Zadowoleni, kompleksowo obsłużeni klienci, to nasza najlepsza wizytówka, a z niektórymi firmami współpracujemy nieprzerwanie już ponad 5 lat. Jak każdej firmie i nam zdarzają się czasem wpadki, ale zawsze staniemy na głowie aby sytuację wyprostować z jeszcze większą korzyścią.

Artur Gontarz
Właściciel

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA!

W pixUp, rośniemy razem z Twoją firmą. Każdy w pełni zadowolony klient jest dla nas na wagę złota.  Dlatego też zawsze:

► STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTNERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
► GWARANTUJEMY WYSOKI POZIOM OBSŁUGI I KOMUNIKACJI
► CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY
► CELUJEMY W NAJLEPSZE EFEKTY
► OFERUJEMY ATRAKCYJNE CENY

NAPISZ DO NAS W SPRAWIE WSPÓŁPRACY:
Możesz skorzystać z poniższego formularza, aby wysłać do nas zapytanie w sprawie strony internetowej, pozycjonowania, reklam Adwords lub prowadzenia Facebook. Na Twoją wiadomość odpowiemy nawet w ciągu kilku minut. Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi przesłanego zapytania i kontaktu zwrotnego w sprawie współpracy. Administrator danych: Artur Gontarz Pixup. Więcej informacji w: Polityka strony