Projektujemy skuteczne
STRONY INTERNETOWE

ZGODNE Z TELEFONAMI I TABLETAMI

Pozycjonowanie stron | Reklamy Google Adwords | Wizytówki firmowe | Content marketing

Pixup - projektowanie stron internetowych. Pozycjonowanie stron Lublin Łęczna Zamość
Pozycjonowanie Lublin - strony internetowe Lublin Łęczna Chełm Lubartów Puławy Artur Gontarz

Kompleksowe strony internetowe

Projektujemy nowoczesne i skuteczne strony internetowe w oparciu o system zarządzania treścią (CMS) WordPress. Dzięki niemu w prosty sposób bez znajomości programowania możesz zarządzać swoją witryną.

Nasze strony www są zgodne ze standardami sieciowymi i przyjazne wyszukiwarkom. Działają też bez problemu na telefonach i tabletach. To ważne, bo udział rynku mobilnego rośnie z roku na rok w mgieniu oka.

Zbudujemy Twoją stronę kompleksowo - nie musisz martwić się o serwer, domenę i konfigurację. Daj nam znać, że potrzebujesz witryny - zajmiemy się resztą z najlepszym efektem.

Projektujemy strony internetowe,
których obsługi nie musisz się uczyć

Dlaczego warto wybrać nasze
strony internetowe?

Nowoczesność i funkcjonalność

Skorzystaj z naszej oferty jeśli potrzebujesz nowoczesnej, dobrze wyglądającej strony internetowej opartej na modułowej budowie, którą z czasem możesz rozszeżyć o nowe funkcjonalności.

Zgodność z telefonami

Projektujemy strony www, które dzięki zastosowaniu tzw. responsywnego projektowania będą wyświetlać się Twoim klientom prawidłowo zarówno na komputerze, telefonach i tabletach.

System WordPress

WordPress, to najpopularniejszy na świecie i zarazem najłatwiejszy w obsłudze system zarządzania stronami www. Jeśli zechcesz coś zmienić na stronie - poradzisz sobie z tym bez problemu. Modyfikacja witryny w przyszłości również staje się prostsza.

Wsparcie techniczne

Wsparcie posprzedażowe klienta jest dla nas bardzo ważne. Nie zostawimy Cię samego z czymś nowym, czego jeszcze nie do końca rozumiesz. Dokładnie wytłumaczymy Ci jak zarządzać stroną, a w razie czego - czuwamy pod telefonem.

Profesjonalne teksty

Czym byłyby strony internetowe bez tekstu? Jak zachęcisz klientów do skorzystania ze swojej oferty? 

W pixUp, przygotujemy dla Ciebie kompleksowy zestaw wysokiej jakości tekstów na stronę. Współpracujemy z doświadczonymi copywriterami, którzy odnajdą się w każdej tematyce.

Przyciągające zdjęcia

Dobrze dobrane zdjęcia dają więcej niż tysiąc słów. Pokażemy Twój biznes w najlepszy sposób.

Wykonamy sesję fotograficzną lub dobierzemy odpowiednie fotografie z profesjonalnych banków zdjęć. Twoja strona internetowa musi być przecież najwyższej jakości.

Legalność i bezpieczeństwo

Korzystamy wyłącznie z legalnego oprogramowania i odpowiednio licencjonowanych materiałów. 

Nie musisz się więc martwić o to, że kiedyś ktoś zapuka do Twojej firmy z informacją o bezprawnym wykorzystaniu jego własności.

Wysoka jakość

Oddajemy Ci produkt z którego będziesz zadowolony przez długie lata

Profesjonalna obsługa

Profesjonalne podejście do każdego klienta. Dokładnie zbadamy Twoje potrzeby

Atrakcyjne ceny

Stawiamy na jakość, zachowując rozsądane ceny stron internetowych

□ ZARZĄDZAMY PONAD 50 DOMENAMI
□ POZYCJONUJEMY BLISKO 500 FRAZ
□ MAMY DZIESIĄTKI UDANYCH REALIZACJI

Kim jesteśmy?

Agencja pixUp, to doświadczony zespół specjalistów wyodrębniony z Grupy Netboys pod której szyldem pozycjonowaliśmy i projektowaliśmy strony internetowe dla lubelskich przedsiębiorców.

Zebraliśmy najlepsze doświadczenia i najskuteczniejsze rozwiązania, które przez ostatnie lata sprawdziliśmy w kilkudziesięciu firmach. Wiemy dobrze co, gdzie i kiedy zadziała.

Stawiamy na bliską i partnerską współpracę oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA

► STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
► CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY

Skomplikowane?
Potrzebujesz prostej i taniej strony internetowej dla swojej firmy?
Sprawdź nasze > firmowe wizytówki <

Chcesz się z nami spotkać?

Jeśli prowadzisz firmę w pobliżu takich miast jak: Lublin, Łęczna, Chełm, Lubartów i Puławy - zadzwoń i umówmy się na spotkanie. Szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z Twoją stroną internetową.

Oczywiście w 90% przypadków naszych klientów obsługujemy poprzez telefon i email. Odległość nie stanowi więc żadnego problemu, nawet jeśli jesteś z drugiego końca Polski!