Pozycjonowanie
zadbamy o Twoją wysoką pozycję!

Wykonamy skuteczne pozycjonowanie strony internetowej Twojej firmy! Stale współpracujemy z kilkunastoma markami. Realnie zwiększymy zasięg Twojej sprzedaży!

Optymalizacja
Pozycjonowanie
Raportowanie

Czym jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, to wszelkie działania zarówno po stronie witryny (optymalizacja seo) jak i działania poza nią mające wpłynąć na jej pozycję w wynikach wyszkiwania.

Dzięki pozycjonowaniu nasza witryna z biegiem czasu zaczyna się pojawiać na coraz wyższych miejscach wyszukiwarki Google na kluczowe z biznesowego punktu widzenia hasła. Frazy te (tzw. słowa kluczowe) odpowiadają za ilość wejść potencjalnych klientów na naszą witrynę.

Takich klientów może być w skali miesiąca kilku, a może być też setki tysięcy. Wszystko zależy od zasięgu naszego biznesu (lokalny, krajowy, globalny) i widoczności strony www w Google.

Pozycjonowanie daje w długim okresie czasu spore korzyści i może realnie wpłynąć na wzrost sprzedaży każdego przedsiębiorstwa. Nie jest ważne, czy prowadzisz mały zakład fryzjerski, mechanikę samochodową, czy gabinet kosmetyczny. Nie ważne w jakim miejscu i mieście prowadzisz swój biznes - klienci szukają Cię wszędzie! Każdego dnia, a nawet w nocy - kiedy smacznie śpisz.  Wyszukiwarkę Google zna każdy i pewnie każdy przynajmniej raz w życiu z niej skorzystał. Zadbamy więc o dobre pozycje Twojej firmowej wizytówki.

Stosujemy sprawdzone i bezpieczne metody, dzięki którym zwiększamy zasięgi małych i średnich przedsiębiorstw. Dołącz do nas i zapytaj o darmową wycenę.

 

 

Pozycjonowanie Lublin Łęczna Chełm Lubartów Puławy

W pixUp profesjonalnie i skutecznie pozycjonujemy Twoją witrynę

  • Zwiększamy zasięg strony na wiele fraz
  • Wykonujemy pozycjonowanie long-tail
  • Pozycjonowanie lokalne
  • Optymalizacja strony

- Pozycjonujemy blisko 500 fraz
- Stawiamy na Partnerską współpracę
- Mamy przejrzyste warunki
- Krótki okres wypowiedzenia umowy

Ile czasu zajmie pozycjonowanie?

Pierwszych efektów pozycjonowania możesz spodziewać się już po niektórych przeprowadzonych działaniach w pierwszych tygodniach naszej współpracy. W przypadku bardzo konkurencyjnych słów kluczowych - efekt może być widoczny nawet dopiero po kilkunastu miesiącach. Nie powinno Ci się jednak śpieszyć! 

Pozycjonowanie najlepsze efekty przynosi przeprowadzone z głową. Cykliczne, przemyślane działania, jednocześnie rozciągnięte w czasie to klucz do sukcesu. W innym przypadku Twój biznes łatwo może zniknąć z Google na zawsze. Spiesz się więc powoli.

Analiza
Strategia
Monitorowanie

Pozycjonowanie za efekt

W pixUp nie rozliczamy się za tzw. efekt, a więc dopiero kiedy strona uzyska pozycje w top 10. Dlaczego? Pozycjonowanie stron internetowych, to proces złożony i czasochłonny. Co za tym idzie również kosztowny. Mamy na to jednak złotą receptę.

Dwa modele rozliczeń pozycjonowania

  • ryczałtowy (abonamentowy) - pozycjonujemy stronę na wiele haseł w ramach ustalonej opłaty miesięcznej
  • łączony (hybrydowy) - pozycjonujemy stronę na hasła w rozliczeniu o niższą niż przy ryczałcie ustaloną opłatę miesięczną. W chwili osiągnięcia założonych pozycji dla danych fraz uaktywnia się ustalony wcześniej bonus.

Model łączony jest więc sprawiedliwym złotym środkiem, który jak się okazuje w praktyce skutecznie zadowala obydwie strony i ogranicza ryzyka.

tagi: pozycjonowanie lublin, pozycjonowanie stron, seo, strony internetowe

Przejrzysta umowa
bez haczyków z krótkim okresem wypowiedzenia

Jesteśmy pewni jakości usług, które świadczymy, czego potwierdzeniem mogą być klienci którzy przeszli za nami do pixUp. Nie boimy się krótkich, trzy miesięcznych okresów wypowiedzeń. Powszechnie stosowane umowy na 12 i 24 mce - to złe rozwiązanie z punktu widzenia klienta.

Jeśli z jakiegoś powodu musisz zrezygnować z pozycjonowania wcześniej, bądź jesteś niezadowolony z poziomu działań - nie chcemy zatrzymywać Cię krzywdzącymi zapisami w umowie.

Mamy jednak głębokie przekonanie, że wspierając Twój biznes sprawimy, że i tak zostaniesz z nami na dłużej.

Pozycjonowanie lublin - oferta pozycjonowania stron