Kontakt:
tel. 796 888 153
email: kontakt@pixup.pl

Zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy na temat współpracy

Sklepy internetowe

W pixUp projektujemy i wdrożymy dla Ciebie sklepy internetowe oparte na technologii WooCommerce i Prestashop. W skład uslugi wdrożenia sklepu wchodzi przygotowanie indywidualnego projektu graficznego, bądź budowa sklepu na jednym z gotowych szablonów.

Ze względu na specyfikę prac i zlożoność usługi wdrożenia sklepu internetowego - minimalny budżet to 3000 zł

Szkolenie z obsługi sklepu

W ramach usługi wdrożenia przeprowadzimy kompleksowe szkolenie z obsługi Twojego sklepu. Pokażemy również jak go zatowarować i obsługiwać zamówienia. Jeśli chcesz, możesz również zlecić nam jego bierzącą obsługę i pozycjonowanie.

Usługa projektowania i wdrożenia e-sklepu nie zawiera regulaminu sprzedaży, który należy przygotować we współpracy z prawnikiem.

Sklepy internetowe Lublin, tworzenie sklepów woocomerce i prestashop

Zapytaj nas o sklepy internetowe

NAPISZ DO NAS W SPRAWIE WSPÓŁPRACY:
Możesz skorzystać z poniższego formularza, aby wysłać do nas zapytanie w sprawie strony internetowej, pozycjonowania, reklam Adwords lub prowadzenia Facebook. Na Twoją wiadomość odpowiemy nawet w ciągu kilku minut. Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi przesłanego zapytania i kontaktu zwrotnego w sprawie współpracy. Administrator danych: Artur Gontarz Pixup. Więcej informacji w: Polityka strony