Sklepy internetowe
WooCommerce

Sklepy internetowe WooCommerce, dzięki którym rozpoczniesz sprzedaż produktów w sieci. Realizujemy kompleksowe wdrożenia sklepów wraz z przygotowaniem opisów produktów i reklamą sklepu w Google Ads i Facebook.

□ □ □

WooCommerce, to moduł sklepu do systemu CMS WordPress, który jest najpopularniejszym silnikiem napędzającym strony internetowe na całym świecie.

Skuteczna reklama

Wielokanałowa i skuteczna reklama w internecie, która pomoże przyciągnąć Ci klienta.

Wsparcie techniczne 24h

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji? Coś nie działa? Rozwiążemy Twój problem.

Komunikacja na najwyższym poziomie

Chcesz omówić strategię? Masz pomysły, które chcesz przedyskutować? Zadzwoń do nas.

W pixUp projektujemy i wdrożymy dla Ciebie sklepy internetowe WooCommerce. (Na chwilę obecną nie uruchamiamy sklepów na modułach Prestashop.) WooCommerce, to platforma która pomoże Ci postawić pierwsze kroki w internetowym handlu.

Standardowo budujemy sklepy internetowe WooCommerce w oparciu domyślny, jednak rozbudowany przez nas motyw Storefront, który jest jednym z lepszych i szybszych motywów sklepu. Twój sklep internetowy może zawierać:

 • Moduł sklepu
 • Moduł Blog
 • Płatności (np. PayU, Tpay, Przelewy24, ING, przelew bankowy, Blik)
 • Opinie klientów o produktach
 • Newsletter
 • Formularz kontaktowy
 • Integracja z paczkomatami
 • Uzupełnienie przykładowymi produktami
 • Szkolenie z obsługi sklepu
 • Opcjonalna reklama i pozycjonowanie sklepu internetowego
 • Inne funkcjonalności wg potrzeb
 • Integracja z Google Analytics, Search Console, Facebook

Co Ty musisz przygotować?

 • Regulamin sklepu (możemy udostępnić wzór)
 • Polityka prywatności i cookies (możemy udostępnić wzór)
 • Podpisać umowę z kurierem, paczkomatami np. za pośrednictwem apaczka.pl
 • Podpisać umowę na obsługę płatności internetowych np. payu.com

W kolejnym kroku należy zatowarować sklep. Przygotować opisy produktów, zdjęcia i dodać je do sklepu. Produkty w sklepie internetowym uzupełniasz już sam. Istnieje jednak możliwość zlecenia nam przygotowania opisów, zdjęć i wprowadzenia produktów do sklepu za dodatkową opłatą.

Szkolenie z obsługi sklepu

W ramach usługi wdrożenia przeprowadzimy szkolenie z obsługi Twojego sklepu. Zdalnie lub w siedzibie Twojej firmy pokażemy Ci również jak go zatowarować i obsługiwać zamówienia. Jeśli chcesz, możesz również zlecić nam bieżącą obsługę sklepu i jego marketing.

Reklama sklepu internetowego

Pamiętaj, że samo uruchomienie sklepu internetowego nie sprawi, że będzie on na siebie zarabiał. Niezwykle ważne są procesy promocji sklepu i produktów. Tym samym bez zapewnienia budżetu reklamowego lepiej porzuć myśli o własnym sklepie. Jeśli chcesz inwestować w e-commerce dysponując małym budżetem - lepszym rozwiązaniem może okazać się dla Ciebie wybór tańszego w integracji sklepu. Pozostałe środki przeznacz natomiast na reklamę. Bez niej sklep po prostu nie będzie sprzedawał w sieci. 

Sklepy internetowe Lublin, tworzenie sklepów woocomerce i prestashop

Zapytaj nas o sklepy internetowe WooCommerce

Skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualne ceny realizacji sklepów internetowych. Średni koszt wdrożenia waha się w granicach 3-6 tyś złotych w zależności od funkcjonalności sklepu. Czas realizacji 7-20 dni roboczych.

sklepy internetowe Lublin WooCommerce

Sklepy internetowe Lublin WooCommerce

Dla kogo jest nasza oferta?

Lokalni przedsiębiorcy: firmy usługowe, sklepy internetowe, nowe firmy i wszystkie biznesy, które chciałyby reklamować firmę, wejść na nowe rynki lub po prostu zwiększyć skuteczność i efektywność prowadzonych już działań marketingowych.

Zostaniesz z nami na dłużej...

Dbamy o najwyższą jakość usług i stałe wzrosty widoczności Twojej strony. Zawsze staramy się dostarczyć Ci najlepszy efekt. Jeśli coś nie działa - rozmawiamy, analizujemy i optymalizujemy, aby wypracować skuteczne schematy.

Zobacz również:

Pozycjonowanie stron

Pozycjonowanie strony internetowej zapewni Twojej firmie widoczność na dziesiątki słów kluczowych, które klienci wpisują w wyszukiwarkę szukając Twojej oferty.

Pozycjonowanie stron

□ □ □

Profile Facebook

Prowadzenie i obsługa Facebook - firmowe profile. Posty tekstowe, graficzne, reklamy. Treści, które angażują użytkowników. Instalacja piksela konwersji, analityka.

Prowadzenie Facebook

□ □ □

Razem osiągniemy cel
Skuteczne kampanie Google Ads

Kontakt

□ □ □