Zwiększamy widoczność Twojej oferty

POZYCJONOWANIE
STRON INTERNETOWYCH

Kompleksowe pozycjonowanie stron internetowych, które realnie zwiększy widoczność Twojej strony internetowej w wyszukiwarce Google! Pozycjonujemy witryny "szeroko" - na wiele fraz kluczowych również z tzw. długiego ogona.

KONTAKT

Kompleksowe wsparcie Twojej sprzedaży

Ciekawy content, optymalizacja treści, poprawa działania, kodu html/php i stała rozbudowa strony www, to klucz do wysokich pozycji oraz pozyskania wartościowego ruchu. Zapytaj nas o kompleksowe rozwiązania promocyjne Twojej strony internetowej lub sklepu.

Pozycjonowanie stron internetowych

STRATEGIA

Zaproponujemy optymalne rozwiązania, adekwatne do budżetu jakim dysponujesz na pozycjonowanie strony.

Optymalizacja stron internetowych seo

OPTYMALIZACJA

Przejmiemy opiekę nad stroną www. Będziemy ją na bieżąco optymalizować pod kątem SEO.

Pozycjonowanie stron lublin

MONITORING

Monitorujemy pozycje Twoich fraz i reagujemy na zmiany zachodzące w wyszukiwarce.

pozycjonowanie lublin łęczna

ANALIZA

Obserwujemy, analizujemy i wyciągamy wnioski, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Wejdź na wyższy poziom sprzedaży

Każdego dnia pozyskuj nowych klientów,
którzy szukają Twojej firmy w sieci.

Co to jest pozycjonowanie?

Pozycjonowanie stron, to wszelkie działania zarówno po stronie samej witryny (optymalizacja seo) jak i działania poza nią mające wpłynąć pozycję strony w wynikach wyszkiwania.Dzięki temu, strona www z biegiem czasu zaczyna się pojawiać na coraz wyższych miejscach wyszukiwarki Google na kluczowe z biznesowego punktu widzenia hasła. Frazy te (tzw. słowa kluczowe) odpowiadają za ogólną widoczność w sieci oraz ilość wejść Twoich potencjalnych klientów.

Dla kogo jest SEO?

SEO daje w długim okresie czasu spore korzyści i może realnie wpłynąć na wzrost sprzedaży każdego przedsiębiorstwa. Nie jest ważne, czy prowadzisz mały zakład fryzjerski, mechanikę samochodową, czy gabinet kosmetyczny. Nie ważne w jakim mieście prowadzisz swój biznes - klienci szukają Cię wszędzie! Każdego dnia, a nawet w nocy.  Jeśli zajmujesz odległe miejsca w wyszukiwarce - prawdopodobnie osoby szukające rozwiązań w internecie - nigdy do Ciebie nie trafią.

Ile trwa pozycjonowanie?

Ile czasu zajmie pozycjonowanie? W przypadku "łatwiejszych haseł" - pierwszych efektów pozycjonowania możesz spodziewać się nawet już po pierwszych tygodniach naszej współpracy. W przypadku konkurencyjnych słów kluczowych - efekt może być widoczny nawet dopiero po kilkunastu miesiącach. Cykliczne i przemyślane działania, rozłożone w czasie to klucz do sukcesu.

Ile kosztuje promowanie strony?

pixUp, to elastyczny cennik pozycjonowania. W zależności od konkurencji w Twojej branży, ilości fraz oraz zasięgu firmy tj. lokalny, krajowy, globalny - cena pozycjonowania strony rozpoczyna się u nas już od kilkuset złotych. Jest to kwota za którą w części branż z powodzeniem możesz pozycjonować małą stronę na kilka haseł dla średniej wielkości miejscowości (zapomnijmy więc o Warszawie).


Skontaktuj się z nami, a wspólnie zaplanujemy działania i budżet - adekwatny do Twoich możliwości i efektów, których oczekujesz.

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA

► STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTNERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
► WYSOKI POZIOM OBSŁUGI I KOMUNIKACJI
► CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY
► CELUJEMY W NAJLEPSZE EFEKTY

optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych wordpress

Zacznij pozycjonować stronę!

Skontaktuj się z nami! Razem dobierzemy działania i strategię adekwatną do Twojego budżetu.

Kompleksowe pozycjonowanie strony internetowej, to usługa dla firm chcących skutecznie zwiększyć ruch w witrynie nawet o kilkaset procent. Oprócz pozycjonowania kilku wybranych haseł głównych - "dopalamy" całą stronę na dziesiątki, a czasem setki fraz po których można znaleźć Twoją firmę w sieci.

Model ten, obejmuje m.in działania content marketingowe w ramach których, wzbogacimy stronę o: artykuły poradnikowe opisy usług i produktów, treści typowo blogowe, zdjęcia i grafiki. 

Będziemy więc sprawować stałą opiekę merytoryczną nad stroną - dodawać, redagować i optymalizować nowe treści którymi zainteresujemy Twoich klientów.
Pozycjonowanie strony, musi opierać się również na działaniach podjętych na zewnątrz serwisu. Tym samym ważne jest pozyskanie i utrzymanie linków prowadzących do Twojej domeny. Skąd pochodzą linki?

Zaplecza własne, zaplecza dedykowane Twojej domenie, artykuły sponsorowane,  Wizytówki NAP, Wyselekcjonowane katalogi stron, Fora i profile.

Model kompleksowego pozycjonowania strony, przynosi najlepsze i długofalowe efekty. Pamiętając, że na pozycjonowanie popularnych fraz potrzeba nawet kilkanaście miesięcy -  w stosunkowo krótkim czasie takie działanie pozwala pozyskać ruch na stronę z wielu mniej istotnych, jednak wartościowych ze sprzedażowego punktu widzenia słów kluczowych.

BEZPŁATNA WYCENA
pozycjonowanie na długi ogon, content marketing

tagi: pozycjonowanie stron internetowych Lublin, seo, optymalizacja stron