Jaką ofertę stron wybrać?

Ile kosztuje strona internetowa? Ofert i wycen za projektowanie stron internetowych jest w sieci setki, jeśli nie tysiące. W zależności od stopnia skomplikowania projektu, jakości grafiki, czy w końcu renomy projektanta – ceny kształtują się od nawet 100zł do kilkudziesięciu tysięcy zł – w przypadku bardziej rozbudowanych serwisów.

Jaką ofertę budowy stron internetowych wybrać?

Ciebie, jako lokalnego przedsiębiorcę w pierwszej kolejności powinny zainteresować firmowe wizytówki. Wizytówka, to prosta firmowa strona internetowa, która przedstawia klientowi pokrótce ofertę, historię firmy, czy daje możliwość przejrzenia niedużej galerii zdjęć. Tego typu oferty możesz znaleźć na portalach aukcyjnych już za 99zł! Radzimy jednak uważać na takie historie. Źle przygotowane strony internetowe dla firm – przyniosą im niestety więcej złego niż dobrego, a ich poprawa często będzie najzwyczajniej nieopłacalna.
Zdarzyło nam się oczywiście poprawiać projekty zrealizowane w kilka godzin na kolanie. W takim przypadku raczej łatwiej jest wykonać stronę od początku – niż poprawiać nieudolny projekt. Nie oszukujmy się wykonanie dobrej firmowej wizytówki nawet doświadczonej osobie – musi zająć od kilkunastu do kilkudziesięciu godzin intensywnej pracy. Całość trzeba zaprojektować, zoptymalizować teksty i grafikę oraz zapewnić stabilny serwer. Prąd, czas, podatki – To wszystko koszta, które nie zwracają projektującemu stronę za przysłowiową stówę – nakładów jakie musi ponieść.

Ile kosztuje więc strona www?

Poważne oferty budowy stron internetowych w okolicach Lublina, Chełma i Łęcznej rozpoczynają się od kwoty około 1000zł. Górnej granicy nie ma, a wszystko zależne jest od specyfikacji konkretnego projektu strony. Płacąc taką kwotę – możesz mieć pewność, że firma wdrażająca projekt poświęci na jego dopieszczenie właściwą ilość czasu.