Jak pozycjonujemy strony?

Przede wszystkim, przed przystąpieniem do jakichkolwiek prac przeprowadzamy dogłębną analizę Twojej strony internetowej i haseł, które są kluczowe dla Twojego biznesu, a jednocześnie z większym prawdopodobieństwem zwiększą sprzedaż.
Co to oznacza? Pomyśl – jeśli sprzedajesz tylko czerwone buty dla kobiet, to jaki sens ma pozycjonowanie Twojej strony na hasło „buty”? Oczywiście, jeśli Twoja strona znajdzie się na pierwszej pozycji – hasło to zapewni Ci dziesiątki tysięcy wejść miesięcznie.
Pomyśl, jednak inaczej… pierwsza pozycja na hasło „czerwone buty damskie” da Ci zaledwie 100, lub 200 wejść. Procent osób zainteresowanych Twoją ofertą będzie jednak wynosił praktycznie 100%, dzięki czemu każdy kto wejdzie na Twoją stronę www może dokonać zakupu. Zupełnie odwrotnie jak w przypadku ogólnej frazy „buty”, gdzie mężczyźni, osoby szukające obuwia sportowego, klapków w kolorze czarnym – zupełnie nie będą zainteresowani zakupem towaru który sprzedajesz. Oczywiście koszt pozycjonowania takiej szerokiej frazy również będzie dla Ciebie o wiele bardziej korzystny! Nawet o kilkaset procent!
Najczęściej pierwszych efektów możesz spodziewać się już w kilkanaście dni od rozpoczęcia naszej pracy!

Co więc zrobimy pozycjonując stronę?

1. Analiza strony i dobór odpowiednich dla branży słów kluczowych.
2. Optymalizacja strony internetowej.
3. Artykuły pozycjonujące na stronę.
4. Budowa i skorzystanie z własnych zaplecz pozycjonujących.
5. Linkowanie do Twojej strony.
Przed przystąpieniem do prac, otrzymasz od nas bezpłatną analizę i wycenę na podstawie której podejmiesz decyzję o nawiązaniu współpracy.
Na koniec każdego miesiąca otrzymujesz od nas raport z aktualnymi pozycjami swojej strony internetowej na pozycjonowane frazy.

Zapytaj o wycenę pozycjonowania