Facebook Instagram

Firmowe wizytówki
Tanie strony internetowe

... i tak zrobimy to dobrze

Pozycjonowanie stron | Reklamy Google Adwords | Strony internetowe | Content marketing

Wizytówki firmowe strony www Lublin Łęczna Zamość
Tanie strony internetowe Lublin Łęczna Chełm Lubartów Puławy Artur Gontarz

Dla kogo strony typu wizytówka?

Tanie strony internetowe tzw. wizytówki firmowe , to idealne rozwiązanie dla wszystkich firm które małym kosztem chcą zadbać o swoją widoczność w sieci.

Tego typu strony www skupiają się na przekazaniu klientowi skrótowych informacji o profilu firmy, ofercie i lokalizacji. Nie może oczywiście zabraknąć danych kontaktowych, które często są tu kluczowe.

Najczęściej wizytówki zawierają się na trzech lub czterech podstronach takich jak strona główna, oferta, galeria i kontakt. Nie znajdziemy tu zaawansowanych formularzy, obszernych galerii zdjęć i szczegółowych treści. Wizytówka skupia się na ogólnej prezentacji firmy klientowi.

Wizytówki internetowe, to niezbędne
narzędzie marketingowe

Strony typu One Page

W ostatnim czasie popularne stały się też układy typu One Page, a więc strony www które wszystkie informacje posiadają zawarte na zaledwie jednej podstronie tzw. stronie głównej.

Poszczególne działy są podzielone na sekcje, które mogą różnić się od siebie stylizacją zachowując jednak spójność całości. Dzięki temu, użytkownik płynnie przechodzi z jednego elementu do kolejnego. Strony typu One Page, sprawdzą się najbardziej tam - gdzie mamy minimalną ilość treści i rozłożenie jej na poszczególnych podstronach zwyczajnie mija się z celem. Tym sposobem zapobiegamy negatywnym wrażeniom "ciągle niedokończonej strony". 

One Page, przypominają w swojej budowie strony typu Landing Page, które skupiają się na jednym produkcie i konkretnej akcji klienta (np. zakup towaru, kontakt). Rzadko informując o profilu działalności i pełnej ofercie przedsiębiorstwa.

Proste strony

Wybierz wizytówkę, jeśli nie potrzebujesz zaawansowanej strony internetowej

Kompleksowe wdrożenie

Kompleksowo uruchomimy Twoją stronę na serwerze

Niska cena

Wizytówka, to strona internetowa dostępna w niskiej cenie

Dlaczego warto wybrać nasze
wizytówki firmowe?

Nowoczesność i funkcjonalność

Nowoczesny design i możliwość dalszej rozbudowy strony w przyszłości sprawią, że jeśli zapragniesz poszerzyć swoją witrynę - nie będzie stanowiło to żadnego problemu.

Zgodność z telefonami

Dostosowanie strony do różnych wielkości ekranów w tym telefonów i tabletów, to dziś obowiązek. W pixUP wszystkie nasze strony internetowe w standardzie mają tą funkcjonalność.

System WordPress

WordPress, to najpopularniejszy na świecie i zarazem najłatwiejszy w obsłudze system zarządzania stronami www. Jeśli zechcesz coś zmienić na stronie - poradzisz sobie z tym bez problemu. Modyfikacja witryny w przyszłości również staje się prostsza.

Wsparcie techniczne

Wsparcie posprzedażowe klienta jest dla nas bardzo ważne. Nie zostawimy Cię samego z czymś nowym, czego jeszcze nie do końca rozumiesz. Dokładnie wytłumaczymy Ci jak zarządzać stroną, a w razie czego - czuwamy pod telefonem.

Profesjonalne teksty

Czym byłyby strony internetowe bez tekstu? Jak zachęcisz klientów do skorzystania ze swojej oferty? 

W pixUp, przygotujemy na Twoją stronę wizytówkę wysokiej jakości teksty. Współpracujemy z doświadczonymi copywriterami, którzy odnajdą się w każdej tematyce.

Przyciągające zdjęcia

Dobrze dobrane zdjęcia dają więcej niż tysiąc słów. Pokażemy Twój biznes w najlepszy sposób.

Dobierzemy kilka wysokiej jakości zdjęć z profesjonalnych banków fotografii. Twoja strona internetowa musi być przecież najwyższej jakości.

Legalność i bezpieczeństwo

Korzystamy wyłącznie z legalnego oprogramowania i odpowiednio licencjonowanych materiałów. 

Nie musisz się więc martwić o to, że kiedyś ktoś zapuka do Twojej firmy z informacją o bezprawnym wykorzystaniu jego własności.

□ ZARZĄDZAMY PONAD 50 DOMENAMI
□ POZYCJONUJEMY BLISKO 500 FRAZ
□ MAMY DZIESIĄTKI UDANYCH REALIZACJI

Kim jesteśmy?

Agencja pixUp, to doświadczony zespół specjalistów wyodrębniony z Grupy Netboys pod której szyldem pozycjonowaliśmy i projektowaliśmy strony internetowe dla lubelskich przedsiębiorców.

Zebraliśmy najlepsze doświadczenia i najskuteczniejsze rozwiązania, które przez ostatnie lata sprawdziliśmy w kilkudziesięciu firmach. Wiemy dobrze co, gdzie i kiedy zadziała.

Stawiamy na bliską i partnerską współpracę oraz najwyższą jakość świadczonych usług.

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA

► STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
► CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY

Chcesz więcej?
Potrzebujesz zaawansowanej strony internetowej najwyższej jakości?
Sprawdź nasze > strony internetowe <

Chcesz się z nami spotkać?

Jeśli prowadzisz firmę w pobliżu takich miast jak: Lublin, Łęczna, Chełm, Lubartów i Puławy - zadzwoń i umówmy się na spotkanie. Szczegółowo omówimy wszelkie kwestie związane z Twoją stroną internetową.

Oczywiście w 90% przypadków naszych klientów obsługujemy poprzez telefon i email. Odległość nie stanowi więc żadnego problemu, nawet jeśli jesteś z drugiego końca Polski!