MOBILNE
STRONY INTERNETOWE

Zadbamy o to, aby klienci zobaczyli Twoją ofertę na dowolnym urządzeniu. Dzięki mobilnym stronom internetowym nie utracisz ruchu generowanego przez telefony i tablety.

Mobilne strony internetowe Lublin Łęczna Lubartów Chełm

Mobilne strony internetowe Lublin - projektowanie responsywnych stron www

 

 

Telefony komórkowe i tablety są niemal tak powszechne w użytkowaniu jak komputer czy laptop. Wieczorem, zamiast siadać przy biurku lubimy rozsiąść się wygodnie na sofie i przeglądać internet z ekranu swojego smartphona. Znaczna część klientów odwiedzających Twoją witrynę również korzysta z urządzeń mobilnych. To wystarczający argument, aby firmowa strona internetowa była dostosowana pod mniejsze wyświetlacze.

W pixUp, tworzymy mobilne strony internetowe, które bez problemu zobaczą osoby korzystające z telefonu i tabletu. Dzięki zastosowaniu tzw. responsywnego desingu - strona automatycznie przeskaluje się do wielkości urządzenia na którym jest przeglądana zachowując ogólne założenia i funkcjonalności. Twoi klienci nie będą musieli już powiększać strony, aby dojrzeć tekst.

Mobilne strony internetowe,
to standardowa opcja w naszej ofercie
budowy firmowych witryn.

Mobilne strony internetowe, projektujemy w standardzie z dekstopową wersją. Uważamy bowiem, że jest to konieczna funkcjonalność, która niezaimpletowana ogranicza potencjał Twojej witryny. Brak mobilnej/responsywnej wersji strony może ograniczyć ruch na niej nawet o 50%!

Zapytaj nas o możliwość dostosowania Twojej obecnej witryny do telefonów i tabletów lub zleć nam budowę nowej strony internetowej zgodnej z aktualnymi standardami.