Pakiet 360 = SEO + ADS + FB

Pakiet 360, to kompleksowa usługa dzięki której możesz pozyskać nowych klientów na swoje usługi i produkty już w pierwszych tygodniach współpracy z nami. Promujemy Twój biznes w kilku kanałach jednocześnie, co zdecydowanie przekłada się na efekty.

□ □ □

Kompleksowy pakiet działań reklamowych, który realnie przełoży się na pozyskiwanie ruchu na Twoją stronę!

1. Analiza i planowanie

□ □ □

Przeprowadzamy analizę potencjału i konkurencji oraz planujemy strategię działania.

2. Budżet reklamowy i cele

□ □ □

Określamy cele, które chcemy wspólnie osiągnąć i budżetujemy wydatki reklamowe.

3. Działania na kilku frontach

□ □ □

Uruchamiamy reklamy Google ADS i Facebook jednocześnie pozycjonując stronę.

4. Optymalizacja działań

□ □ □

Analizujemy efekty, wyciągamy wnioski i optymalizujemy, aby maksymalizować efekt.

Pozycjonowanie i optymalizacja strony

Dzięki optymalizacji i pozycjonowaniu strony internetowej długofalowo budujemy pozyskiwanie ruchu z organicznych wyników wyszukiwania na powiązane z Twoim biznesem słowa kluczowe. W ten sposób kreujemy widoczność witryny na setki haseł, dzięki którym potencjalny klient może trafić na Twoją stronę www.

□ □ □

pozycjonowanie strony internetowej - oferta 360

fot. semstorm - pozycjonowanie strony internetowej lokalnej firmy z branży budowlanej na przestrzeni półtora roku. Wynik działań: 27 słowa w top-3, 222 słów w top-10, 528 słów w top-20 i 1190 słów w top-50. Ruch miesięczny na poziomie 900-1500 unikalnych użytkowników miesięcznie z tendencją wzrostową.

Reklama Google Ads

Reklamy wyświetlane za pomocą systemu Google ADS pozwolą nam pozyskać dla Ciebie klientów już w pierwszych dniach współpracy. Odpowiednio przygotowana reklama będzie siłą napędową do dalszych działań. Zapewne pozwoli Ci też w kolejnych miesiącach sfinansować koszt naszej usługi!

□ □ □

prowadzenie google ads

fot. Google Ads. Kampania reklamowa w wyszukiwarce dla firmy wykonującej profesjonalne mycie dachów w Polsce. Koszt miesięczny kampanii 2-4,5 tyś. Konwersja zliczana jako wyświetlenie numeru telefonu. Konwersja z nawiązanych połączeń 5.5%.

Social Media

Co powiesz na aktywnie prowadzony Fan Page na Facebook? Ciekawe posty i grafiki, które zainteresują Twoich klientów w połączeniu z reklamami, które pozwolą Ci dotrzeć z ofertą do nowych klientów.

□ □ □

prowadzenie facebook lublin

fot. facebook.com | kampanie reklamowe na Facebook. Prosta kreacja reklamowa informująca klientów o ponownej dostępności Pelletu w lokalnym składzie opału.

Przygotujemy strategię promocji Twojej firmy adekwatną do budżetu jaki posiadasz. Wsparcie, opieka i analizy, które świadczymy pomogą Ci wydawać każdą złotówkę w najbardziej efektywny sposób tak, aby stale pozyskiwać nowych klientów.

Bez ryzyka i kar umownych

Możesz zakończyć współpracę ze skutkiem na koniec miesiąca.

Wsparcie 24h

Problem ze stroną www? Naprawimy to w ciągu 24 godzin.

Komunikacja na najwyższym poziomie

Lubimy merytorycznie rozmawiać z naszymi klientami o każdej porze.

Dla kogo jest nasza oferta?

Lokalni przedsiębiorcy, firmy usługowe, sklepy internetowe, nowe firmy i wszystkie inne biznesy, które chciałyby rozpocząć promocję, wejść na nowe rynki lub po prostu zwiększyć skuteczność i efektywność prowadzonych działań marketingowych.

Zostaniesz z nami na dłużej...

Dbamy o najwyższą jakość usług i stałe wzrosty widoczności Twojej strony. Zawsze staramy się dostarczyć Ci najlepszy efekt. Jeśli coś nie działa - rozmawiamy, analizujemy i optymalizujemy, aby wypracować skuteczne schematy.

Razem osiągniemy cel
Skuteczny marketing w sieci

Kontakt

□ □ □