Kontakt:
tel. 796 888 153
email: kontakt@pixup.pl

Zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy na temat współpracy

Fotografia produktowa

Fotografia produktowa pozwoli Ci jeszcze lepiej zaprezentować towar klientom w mediach elektronicznych.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pozwalającym na wykonanie wysokiej jakości zdjęć produktów np. na potrzeby ich publikacji w sklepie internetowym, na stronie www lub w social mediach.

  • Namioty bezcieniowe
  • Tła studyjne
  • Oświetlenie

Nasze przenośne studio fotograficzne możemy zabrać ze sobą w dowolne miejsce poczym rozłożyć je w zaledwie 20 minut. Dzięki temu możemy wykonać fotografię w siedzibie Twojej firmy.

Cennik fotografii produktowej

Ceny fotografii produktowej ustalane są indywidualnie w zależności od miejsca sesji, ilości i rodzaju produktów których to zdjecia mają zostać wykonane. Postaw na profesjonalne zdjęcia do sklepu intenetowego i zapytaj nas o cenę usługi!

Wykonujemy zdjęcia na terenie takich miast jak Lublin, Łęczna, Lubartów, Chełm, Puławy i okolice.

Fotografia - profesjonalne zdjęcia Twojej firmy i produktów. Fotografia produktowa

NAPISZ DO NAS W SPRAWIE WSPÓŁPRACY:
Możesz skorzystać z poniższego formularza, aby wysłać do nas zapytanie w sprawie strony internetowej, pozycjonowania, reklam Adwords lub prowadzenia Facebook. Na Twoją wiadomość odpowiemy nawet w ciągu kilku minut. Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi przesłanego zapytania i kontaktu zwrotnego w sprawie współpracy. Administrator danych: Artur Gontarz Pixup. Więcej informacji w: Polityka strony