Facebook Instagram

Fotografia

Fotografia, to bardzo ważny element promocji. Czym byłby internet bez zdjęć? Jak wyglądać będzie folder lub ulotka na której zabraknie profesjonalnego zdjęcia?

W pixUp wykonamy dla Ciebie profesjonalną sesję fotograficzną w siedzibie Twojej firmy. Na wysokiej jakości zdjęciach pokażemy lokal, produkty, a nawet usługi które wykonujesz. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, oświetleniem i statywami. Posiadamy tła do fotografii studyjnej i namioty bezcieniowe. Całe nasze zaplecze fotograficzne możemy zabrać ze sobą i rozłożyć w kilka minut w wybranej lokalizacji.

Dzięki temu przygotujemy profesjonalne zdjęcia, które będziesz mógł wykorzystać na stronie internetowej swojej firmy, w social mediach, na blogu, a nawet w materiałach drukowanych.

Fotografia studyjna w siedzibie Twojej firmy

Zapraszamy do kontaktu każdego zainteresowanego współpracą przedsiębiorcę. Nie ważne czy prowadzisz gabinet kosmetyczny, sklep z zabawkami, firmę odzieżową czy układasz kostkę brukową. Wykonamy profesjonalne zdjęcia w każdych warunkach!

Jeśli prowadzisz sklep internetowy i zależy Ci na wysokiej jakości i unikalności zdjęć - sprawdź naszą fotografię produktową.

 

Fotografia - profesjonalne zdjęcia Twojej firmy i produktów

W pixUp wykonamy profesjonalne zdjęcia studyjne i w terenie, dzięki którym:

  • Zaprezentujesz swoją firmę
  • Pokażesz produkty i usługi
  • Wykorzystasz zdjęcia na stronie www
  • Wykorzystasz zdjęcia na Facebooku
  • Przygotujesz materiały drukowane

Przykadowy cennik:

Cena sesji fotograficznej ustalana jest w zależności od miejsca i ilości zdjęć do wykonania i późniejszej ich obróbki graficznej. Cena sesji foto w Lublinie z wykonaniem 30 profesjonalnych zdjęć już od 499zł