Content Marketing

Czym jest Content Marketing?

Content Marketing – to budowanie marki i siatki klientów w oparciu o atrakcyjne dla użytkowników treści. Marketing treści mogą stanowić np. artykuły poradnikowe, filmy, zdjęcia, animacje i infografiki. Jednym słowem przez przydatną treść należy rozumieć wszystko, co może zainteresować potencjalnego klienta w następstwie czego – skłonić go do zakupu.

Content Marketing, może też być świetnym narzędziem do budowania własnej lojalnej społeczności. Dzięki publikacji treści na blogu, czy po prostu stronie firmowej – istnieje duże prawdopodobieństwo, iż ciekawi naszych produktów odbiorcy systematycznie będą powracać na naszą stronę.

Dobrze przygotowane materiały sprzedadzą Twoje produkty bądź usługi o wiele lepiej niż standardowe formy reklamy. Ulotki i gazetki reklamowe nie robią już dziś na nikim wrażenia.

Nowoczesne treści marketingowe

Czy nie zdarzyło Ci się przed dokonaniem zakupu wejść np. na You Tube, i sprawdzić jak na filmie działa produkt, którym jesteś zainteresowany? Jak wygląda i jaka jest opinia na jego temat? A może poprostu czytałeś na jakimś blogu technologicznym recenzję produktu? – ją też można zaliczyć do Content Marketingu.

Dużym plusem dobrych materiałów jest, to że są one przydatke – dzięki czemu użytkownicy internetu chętnie wymieniają się nimi za pośrednictwem np. Facebooka, czy własnych blogów.

Dobrej jakości treści, to przyszłość sprzedaży! Twoim klientom będzie o wiele łatwiej podjąć decyzję o zakupie jeśli szczegółowo zapoznają się z produktem. Oczywiste, dla Twojej sprzedaży będzie lepiej, jeśli treści te zaserwujesz im na swojej stronie internetowej. W końcu, dlaczego mają kupić u konkurencji 😉

Skuteczny Copywriting

Sukces Content Marketingu, opiera się na właściwym sposobie prezentacji treści. Nasi copywriterzy przygotują więc dla Twojej firmy profesjonalne materiały, którymi zainteresujesz swoich odbiorców.

Content Marketing, to nowoczesne i skuteczne treści np. poradnikowe. Dzięki Content Marketingowi możesz skutecznie zwiększyć swoją sprzedaż

W pixUp profesjonalnie zajmiemy się Twoim Content Marketingiem. Możesz powierzyć nam:

  • Artykuły na stronę i bloga
  • Opisy usług i produktów
  • Filmy prezentujące produkt lub usługę
  • Video prezentacje firm
  • Sesje zdjęciowe i produktowe
  • Animacje 2D i 3D
  • Infografiki

Profesjonalnie, kompleksowo i skutecznie poprowadzimy Twój marketing w internecie.

Przykadowy cennik:

Artykuł tematyczny – 15 zł / 1000 znaków
Artykuł seo – 10 zł /1000 znaków
Infografika – od 99 zł
Filmy i animacje – wycena na telefon
Prowadzenie bloga – wycena na telefon