Kontakt:
tel. 796 888 153
email: kontakt@pixup.pl

Zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy na temat współpracy

Sklepy internetowe

Jaki sklep internetowy wybrać?

Chcąc postawić pierwsze kroki w ecommerce musisz zdecydować się na wybór odpowiedniej platformy sprzedażowej. To bardzo ważny etap. Czasem ważniejszy niż wybór samego profilu produktu, który będziesz oferować w e-sklepie. Oprogramowanie sklepu internetowego powinno być proste, intuicyjne i dostępne pod kątem wszelkich zmian programistycznych i optymalizacyjnych.

Czytaj dalej

WooCommerce, Prestashop vs zamknięte oprogramowanie

Własny sklep internetowy, kto nie myślał o takim biznesie? Sprzedaż za pośrednictwem sieci wydaje się prosta i przyjemna. Ot, zamówienie projektu e-sklepu i uruchomienie go na serwerze, zatowarowania i działamy… Mniej więcej tak to wygląda.

Przed postawieniem sklepu internetowego musimy jednak zdecydować się na oprogramowanie z którego skorzystamy. Ta decyzja będzie warunkować nasz rozwój w przyszłości, tym samym dobrze przeanalizować wszelkie za i przeciw. W zależności od strategii i biznes planu powinniśmy dobrze zastanowić się nad wyborami i metodami promocji sklepu, gdyż ona w niemnieszym stopniu ma wpływ na sukces e-przedsiębiorcy.

Czytaj dalej