Kontakt:
tel. 796 888 153
email: kontakt@pixup.pl

Zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy na temat współpracy

Sklepy

WooCommerce, Prestashop vs zamknięte oprogramowanie

Własny sklep internetowy, kto nie myślał o takim biznesie? Sprzedaż za pośrednictwem sieci wydaje się prosta i przyjemna. Ot, zamówienie projektu e-sklepu i uruchomienie go na serwerze, zatowarowania i działamy… Mniej więcej tak to wygląda.

Przed postawieniem sklepu internetowego musimy jednak zdecydować się na oprogramowanie z którego skorzystamy. Ta decyzja będzie warunkować nasz rozwój w przyszłości, tym samym dobrze przeanalizować wszelkie za i przeciw. W zależności od strategii i biznes planu powinniśmy dobrze zastanowić się nad wyborami i metodami promocji sklepu, gdyż ona w niemnieszym stopniu ma wpływ na sukces e-przedsiębiorcy.

Czytaj dalej

NAPISZ DO NAS W SPRAWIE WSPÓŁPRACY:
Możesz skorzystać z poniższego formularza, aby wysłać do nas zapytanie w sprawie strony internetowej, pozycjonowania, reklam Adwords lub prowadzenia Facebook. Na Twoją wiadomość odpowiemy nawet w ciągu kilku minut. Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi przesłanego zapytania i kontaktu zwrotnego w sprawie współpracy. Administrator danych: Artur Gontarz Pixup. Więcej informacji w: Polityka strony