Kontakt:
tel. 796 888 153
email: kontakt@pixup.pl

Zadzwoń lub napisz i porozmawiajmy na temat współpracy

Marketing

Bez marketingu nie obejdzie się żaden przedsiębiorca. Nie ważne czy masz przygotowaną kompleksową strategię, czy Twój marketing ogranicza się jedynie do drukowania ulotek. Być może znajdziesz u nas coś dla siebie.

Zapoznaj się z artykułami na temat promocji swojej firmy. Prezentujemy artykuły poradnikowe, które mogą stanowić inspirację w działaniach marketingowych i content marketingowych zarówno w internecie jak i poza nim.

Jak i gdzie promować firmę w internecie?

Na początku istnienia Działalności Gospodarczej, przedsiębiorcy liczą się z każdą wydaną złotówką. Wielu z nich, szczególnie tych prowadzących lokalne biznesy – rezygnuje z prowadzenia działań marketingowych. To duży błąd, który może kosztować stabilność przedsiębiorstwa w przyszłości. Pamiętając, że konkurencja nie śpi a trendy rynkowe bywają niezrównoważone – warto zabezpieczyć się na tą ewentualność i od początku istnienia firmy budować silną markę. Czytaj dalej

NAPISZ DO NAS W SPRAWIE WSPÓŁPRACY:
Możesz skorzystać z poniższego formularza, aby wysłać do nas zapytanie w sprawie strony internetowej, pozycjonowania, reklam Adwords lub prowadzenia Facebook. Na Twoją wiadomość odpowiemy nawet w ciągu kilku minut. Zapraszamy!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu obsługi przesłanego zapytania i kontaktu zwrotnego w sprawie współpracy. Administrator danych: Artur Gontarz Pixup. Więcej informacji w: Polityka strony