GOOGLE ADS
Bądź tam, gdzie Cię
szukają...

Reklama Google Adwords, daje Ci niemal natychmiastowy efekt w postaci ruchu na firmowej stronie.
Chcesz uzyskać więcej połączeń telefonicznych od potencjalnych klientów?
Z Google ADS, to żaden problem! Przygotujemy dla Ciebie skuteczną kampanię reklamową!

KONTAKT I WYCENA

Google ADS Adwords - skuteczna reklama w sieci

Reklamy Google Adwords, to narzędzie dzięki któremu w ciągu jednej chwili możesz dotrzeć do setek potencjalnych klientów w dowolnej branży. Reklamy targetowane wyświetlają się w wyszukiwarce i na stronach internetowych dokładnie wtedy, kiedy ktoś jest zainteresowany Twoją ofertą. Nie ważne, czy chcesz reklamować mały lokalny biznes w swojej miejscowości, czy planujesz dużą kampanię krajową - reklama Adwords pomoże Ci pozyskać klientów w każdej sytuacji.

ADWORDS - daj się znaleźć

Reklama w wyszukiwarkach, to skuteczny sposób aby w ciągu kilku chwil dotrzeć do klienta, który poszukuje towarów lub usług w Google. Możemy skierować go na Twoją stronę internetową bezpośrednio do produktu/usługi której szuka, a w przypadku osób korzystających z telefonów komórkowych - od razu do nawiązania połączenia telefonicznego z Twoją firmą!

Skonfigurujemy Twoją kampanię reklamową tak, aby maksymalnie wykorzystać budżet którym dysponujesz.

Bezpłatna wycena kampanii
Reklama Google Ads Adwords Lublin

Dlaczego warto zlecić nam pozycjonowanie strony internetowej?

Pozycjonowanie stron wykonujemy dbając o jak najlepszy rezultat. Zależy nam szybkich i długofalowych efektach co stanowi świetny fundament dla naszej stałej parnerskiej współpracy. Możesz liczyć na 100% zaangażowania.

Bez niejasnych umów, kar i długich okresów wypowiedzenia umowy. Postaw na partnerską współpracę!Strategia

Zaproponujemy optymalne rozwiązania, adekwatne do budżetu jakim dysponujesz na reklamę.Optymalizacja

Przejmiemy opiekę nad kampanią. Będziemy ją na bieżąco optymalizować.Monitorowanie

Monitorujemy stawki i pozycje Twoich fraz i reagujemy na zmiany.Analiza

Obserwujemy, analizujemy i wyciągamy wnioski, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

Reklama Google Ads, najszybszy sposób na wzrost sprzedaży usług i produktów.

KONTAKT

Reklama w internecie

Reklamy displayowe. Dzięki Google Adwords, możemy wyświetlać Twoje reklamy graficzne na setkach tysięcy stron internetowych w tym na największych krajowych i zagranicznych portalach informacyjnych i tematycznych. To doskonała okazja, aby dotrzeć do osób zainteresowanych Twoją ofertą.

Reklamowanie specyficznych produktów lub usług na dobrze dobranych portalach tematycznych, które odwiedzają Twoi klienci może przynieść wymierne korzyści.

Remarketing

Remarketing, to funkcjonalność odpowiadająca za wyświetlanie reklam osobom, które weszły w interakcję z Twoją stroną internetową. Jeśli Twój potencjalny klient widział już Twoją ofertę - listy remaretingowe stanowią świetną możliwość przypominania mu o możliwości zakupu.

Pewnie, nie jeden raz zastanawiałeś się - dlaczego oglądając buty lub sprzęt agd w sklepach internetowych - przez kolejne dni ciągle widzisz reklamy tych produktów. Tak właśnie działa remarketing. Dlaczego nie wprowadzisz go w swojej firmie?

Zaletą reklam Google Adwords, jest ich skalowanie.

Jeśli Twoja reklama działa - zwiększamy budżet i optymalizując kampanię docierasz po prostu do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów.

Płatność za efekt

W Google Adwords, płacisz tylko za faktyczne kliknięcia przekierowujące do Twoje strony www. Ile? W zależności od branży i konkurencji od kilkudziesięciu groszy do kilkunastu złotych. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy szacunki kampanii dla Twojej branży.

Szybkość działania

Jeśli szukasz szybkiej możliwości pozyskania nowych klientów, to nie ma nic lepszego niż reklamowanie się z pomocą Google Adwords. Po skonfigurowaniu kampanii może ona zacząć działać jeszcze tego samego dnia!

Dopasowanie

Kierowanie reklamy do klienta, który akurat szuka danej usługi lub produktu znacznie zwiększa szanse na jego pozyskanie. Targetowanie reklam na określone lokalizacje np. konkretne miasta, czy nawet dzielnice pomoże skutecznie gospodarować budżetem.

Jak pracujemy z Google Ads?

Jak pracujemy? Przygotujemy i poprowadzimy reklamy Google Adwords. Stała analiza i optymalizacja kampanii pozwoli zwiększyć ilość kliknięć zachowując założony budżet reklamowy. Pobieramy prowizję w zależności od wielkości kampanii i czasu jej trwania - najczęściej 20-30% założonego budżetu. W przypadku niskich budżetów rzędu 200-500 zł/mc pobierana jest dodatkowa opłata za przygotowanie kampanii.

Wszystkie kampanie prowadzimy z kont Adwords skonfigurowanych dla klienta! Tak więc, po zakończeniu współpracy konto wraz z historią pozostaje do Twojej dyspozycji.

80 % KLIENTÓW Z POLECENIA
  • STAWIAMY NA STAŁĄ I PARTNERSKĄ WSPÓŁPRACĘ
  • WYSOKI POZIOM OBSŁUGI I KOMUNIKACJI
  • CENIMY PRZEJRZYSTE ZASADY
  • CELUJEMY W NAJLEPSZE EFEKTY
KONTAKT I WYCENA
Reklama Google Adwords Lublin cennik.Google Ads. Wykresy pozycjonowania

Wejdź na wyższy
poziom sprzedaży

Reklama Google ADS, określana również PPC (pay per click), to natychmiastowe efekty.
Skonfigurujemy i poprowadzimy Twoją kampanie w wyszukiwarkach!
Możesz mieć pewność, że stać Cię na taką współpracę!

KONTAKT I WYCENA
Agencja SEM pixUp - Reklama w wyszukiwarce

Zadzwoń lub napisz, możemy spotkać się i porozmawiać na temat współpracy na terenie takich miast jak Lublin, Łęczna, Chełm, Puławy, Zamość i Lubartów. Spotykamy się lokalnie, ale zdalnie obsłużymy firmy z dowolnego miejsca w kraju! Zapraszamy!