Bądź Tam Gdzie Twoi Klienci

Reklama Google Adwords

KONTAKT

Adwords, skuteczna promocja firm

Reklamy Google Adwords, to narzędzie dzięki któremu w ciągu jednej chwili możesz dotrzeć do setek potencjalnych klientów w dowolnej branży. Reklamy targetowane wyświetlają się w wyszukiwarce i na stronach internetowych dokładnie wtedy, kiedy ktoś jest zainteresowany Twoją ofertą. Nie ważne, czy chcesz reklamować mały lokalny biznes w swojej miejscowości, czy planujesz dużą kampanię krajową - reklama Adwords pomoże Ci pozyskać klientów w każdej sytuacji. 

reklama google adwords lublin Łęczna chełm

Bądź tam, gdzie Cię szukają

Reklama w wyszukiwarkach

Reklama w wyszukiwarkach, to skuteczny sposób aby w ciągu kilku chwil dotrzeć do klienta, który poszukuje towarów lub usług w Google. Możemy skierować go na Twoją stronę internetową bezpośrednio do produktu/usługi której szuka, a w przypadku osób korzystających z telefonów komórkowych - od razu do nawiązania połączenia telefonicznego z Twoją firmą!


Skonfigurujemy Twoją kampanię reklamową tak, aby maksymalnie wykorzystać budżet którym dysponujesz. 

Reklama na portalach

Reklamy displayowe. Dzięki Google Adwords, możemy wyświetlać Twoje reklamy graficzne na setkach tysięcy stron internetowych w tym na największych krajowych i zagranicznych portalach informacyjnych i tematycznych. To doskonała okazja, aby dotrzeć do osób zainteresowanych Twoją ofertą. 


Reklamowanie specyficznych produktów lub usług na dobrze dobranych portalach tematycznych, które odwiedzają Twoi klienci może przynieść wymierne korzyści.

Remarketing

Remarketing, to funkcjonalność odpowiadająca za wyświetlanie reklam osobom, które weszły w interakcję z Twoją stroną internetową. Jeśli Twój potencjalny klient widział już Twoją ofertę - listy remaretingowe stanowią świetną możliwość przypominania mu o możliwości zakupu.

Pewnie, nie jeden raz zastanawiałeś się - dlaczego oglądając buty lub sprzęt agd w sklepach internetowych - przez kolejne dni ciągle widzisz reklamy tych produktów. Tak właśnie działa remarketing. Dlaczego nie wprowadzisz go w swojej firmie?

Zaletą reklam Google Adwords, jest ich skalowanie.

Jeśli Twoja reklama działa - zwiększamy budżet i optymalizując kampanię docierasz po prostu do jeszcze większej liczby potencjalnych klientów.

dlaczego warto wybrać ADWORDS

pozycjonowanie za efekt - reklama google Adwords

Płatność ZA Kliknięcie

W Google Adwords, płacisz tylko za faktyczne kliknięcia przekierowujące do Twoje strony www. Ile? W zależności od branży i konkurencji od kilkudziesięciu groszy do kilkunastu złotych. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy szacunki kampanii dla Twojej branży.

Pozycjonowanie za efekt - reklamy google Adwords

Natychmiastowy efekt

Jeśli szukasz szybkiej możliwości pozyskania nowych klientów, to nie ma nic lepszego niż reklamowanie się z pomocą Google Adwords. Po skonfigurowaniu kampanii może ona zacząć działać jeszcze tego samego dnia!

Adwords Lublin Łęczna Lubartów Chełm

Dopasowanie do klienta

Kierowanie reklamy do klienta, który akurat szuka danej usługi lub produktu znacznie zwiększa szanse na jego pozyskanie. Targetowanie reklam na określone lokalizacje np. konkretne miasta, czy nawet  dzielnice pomoże skutecznie gospodarować budżetem.

Jak pracujemy?

Przygotujemy i poprowadzimy reklamy Google Adwords. Stała analiza i optymalizacja kampanii pozwoli zwiększyć ilość kliknięć zachowując założony budżet reklamowy. Pobieramy prowizję w zależności od wielkości kampanii i czasu jej trwania - najczęściej 20-30% założonego budżetu. W przypadku niskich budżetów rzędu 200-500 zł/mc pobierana jest dodatkowa opłata za przygotowanie kampanii. 


Wszystkie kampanie prowadzimy z kont Adwords skonfigurowanych dla klienta! Tak więc, po zakończeniu współpracy konto wraz z historią pozostaje do Twojej dyspozycji.

ZACZNIJ REKLAMOWAĆ SWÓJ BIZNES 
KONTAKT I WYCENA

Skonfigurujemy, poprowadzimy i zoptymalizujemy Twoją kampanię reklamową Adwords.

Tematy: reklamy Google Adwords Lublin - konfiguracja, optymalizacja, prowadzenie, reklama w wyszukiwarkach